Rope skipping Friskies

Sportovní tým RS Friskies se schází pravidelně na svých trénincích v tělocvičně základní školy Brodek u Přerova. Hlavním cílem je nabízet nový atraktivní sport Rope skipping pro všechny děti, které se chtějí hýbat a scházet se s týmem skokanů, kteří tento sport provozují čtvrtým rokem. Nehoníme se za výkony, vše děláme pro radost z pohybu.Od roku 2019 firma Californian Sun rozšířila svou odbornou činnost v oblasti Poskytování tělovýchovných a sportovních služeb, konkrétně v týmu Rope skipping Friskies - trénování mládeže a pořádání sportovních a vzdělávacích akcí.

Vstup do galerie

( Další aktuální informace a fotogalerie )

AKTUALITY
24VIII2021
Nábor nových skokanů do týmu Friskies
Chceš zkusit nový sport? Chceš poznat nové kamarády? Skáčeš rád a máš rád švihadlo? Jsi týmový hráč? Chceš zažít nové věci v týmu skvělých skokanek? Chceš se naučit skvělé triky se švihadlem? Jestliže jsi odpověděl kladně alespoň na 3 otázky, tak neváhej a přidej se k nám! Čekáme tě a těšíme se na tebe!
    Více... LETÁK
    Více...
5VIII2021
Letní švihadlové skákání
Poslední červencový týden 2021 jsme se po dlouhé skákací pomlce setkali na letním soustředění. Dopoledne jsme trénovali společně s Anežkou Bočkovou v tělocvičně Základní školy Brodek u Přerova a odpoledne jsme uskutečňovali akce v okolí Majetína. V pátek jsme se vydali do Prahy na Olympijský festival a víkendem jsme završili týdenní skákání dvoudenním letním mezinárodním kempem Anežky Bočkové v Praze, v tělocvičně gymnázia Jana Keplera.
    Více... GALERIE
    Více...
30VI2020
3. - 7. 8. 2020 Letní příměstský švihadlový tábor, Majetín

    Více... LETÁK